Odwiedź nas !

Orto.Dens
Elżbieta Czaban-Grabarz
Plac Jaszowskiego 10
37-300 Leżajsk

Zespół Orto.Dens

Gabinet Orto.Dens prowadzony jest przez doktor Elżbietę Czaban-Grabarz, specjalistę pierwszego stopnia stomatologii. Od prawie dziesięciu lat głównym obszarem zainteresowań pani doktor jest ortodoncja. W tym czasie uzyskała wiele certyfikatów i dyplomów uczestnicząc w licznych kursach prowadzonych przez znanych polskich
i zagranicznych wykładowców. Od 2002 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

 

Konsultantem w dziedzinie ortodoncji jest doktor Krzysztof Kołodziejczyk (www.orto-profil.com.pl), specjalista ortodoncji i ortopedii szczękowej, doświadczony klinicysta, z którym mamy przyjemność współpracować od dziesięciu lat.

 

Zabiegi z zakresu chirurgii wykonuje doktor Zbigniew Grabarz specjalista chirurgii ogólnej, który prowadzi własny gabinet chirurgiczny (www.venamed.pl) gdzie z powodzeniem do zabiegów na tkankach miękkich wykorzystuje laser chirurgiczny.

 

Higienistki stomatologiczne Katarzyna Król, oraz Barbara Ślanda asystują przy zabiegach i wykonują czynności z zakresu higieny jamy ustnej i profilaktyki próchnicy, oraz profesjonalnie zarządzaja rejestracją pacjentów.

Realizacja: scnet - strony internetowe Leżajsk

Orto.Dens Elżbieta Czaban-Grabarz, Plac Jaszowskiego 10, 37-300 Leżajsk
Telefon: +48 606 434 105 E-mail: ortodens@op.pl